2.jpg

váš nákup:

SAMOLEPKY:

PLACKY:

HOTOVÉ VÝROBKY K PRODEJI:

MOTIVY

RAZÍTKA:

facebook:

S1.jpg

instagram:

S3.jpg

počet návštěv:

DSC_0826.jpg
Jmenuji se Lucka a malování je můj život. 
maluji snad od jakživa, ale k profesní dráze podnikatelky v tomto oboru mě "dokopal" až fler.cz, kde působím přímo od jeho počátku.
 
Zabývám se především výrobou cedulek na dveře a svatebních dekorací. Časem přibyly tácy, skříňky na klíče, hrnečky a jiné dekorativní předměty.
 
Malování není však mou jedinou prací.
Jsem zároveň fotografkou. Fotím jak pro radost, tak samozřejmě zákazníky (i svatby) a jsme fotografkou naší roudnické nemocnice - fotím pro ně akce a miminka v porodnici.
Moje fotografie najdete na mém webu, facebooku i v tisku - novinách.
 
 

 
K tomu všemu jsem především máma a manželka a musím se věnovat také rodině ;-) Čas nazbyt u mně tedy nehledejte. Zvláště teď, kdy se nám narodilo miminko.
S výrobou a prací pomáhá také můj manžel. Bez něj by to už ani nešlo. Je o moje podpora, pomocná ruka i inspirace zároveň.

Baví mě vymýšlet neustále novinky a zkoušet co vše se dá ještě vyrobit a provést, proto čas od času najdete na shopu také limitované edice.

 
 
1.jpg
25.jpg
 
 
Mám radost, že si tolik lidiček ke mě našlo cestu, s mnohými z vás se dnes potkávám na facebooku jako s letitými kamarády. Pokud se vám moje práce líbí, ráda vás tam všechny přivítám.

 
7.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one